Renk Seçenekleri

Olimpos-Anthracite

Olimpos model oftalmik muayene üniti şık, göz dolduran estetik tasarımı ve bütün hareketleri tek bir kumanda paneli ile yapabilir kabiliyeti ile Göz doktorları ve Optisyenlerin ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılamak amacı ile tasarlanmıştır.

Olimpos muayene uniti, üzerine biyomikroskop ve otorefkeratometre veya Nonkontakt tonometre, Lensmetre vb. iki cihazın monte edilebileceği bir kayar tablaya, Foropter kolu, chart projektör ve yakın okuma lambasının bağlanabileceği alüminyum bir kolona sahiptir.

Ayrıca dahili olarak unit ile birlikte sunulan çekmece içerisine lens deneme kutusu ve lens deneme çerçevesini, oftalmoskop ve retinoskop cihazlarınızı koyabilirsiniz. Küçük bir çalışma masası ile birlikte sunulan Olimpos, muayene sırasında reçete yazalabileceğiniz, Lenslerinizi, skiaskopi cetveli ve şaşılık prizmalarınızı, ishiara testinizi koyabileceğiniz dahili bir alan sunmaktadır. Olimpos, doktorlara ve optisyenlere Lenslerini, skiaskopi cetveli ve şaşılık prizmalarını, ishiara testi vb. küçük el aletlerini ve cihazlarını koyabileceği 3 adet raf ile birlikte verilmektedir.